Top Ranked Sites in Albania

Daily Visits:
Bounce ratePages / VisitVisit durationDaily visits
1filma24.bz
Access denied | filma24.bz used Cloudflare to restrict access
25.87 5.70 16:01 193.7K
2gazetaidea.com
Gazeta Idea | Informim – Denoncim – Edukim – Argetim
Informacion - Denoncim - Edukim - Argetim
n/a 17.80 n/a 57.2K
3gazetatema.net
Attention Required! | Cloudflare
Gazeta me e lexuar shqiptare
29.27 0.00 20:30 109.5K
4edialtour.com
n/a 15.00 n/a 59.7K
5b2bvector.com
n/a 15.00 n/a 59.7K
6panorama.com.al
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme
Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
29.36 0.00 29:31 158.2K
7lajmifundit.com
Lajmi i Fundit, Lajmi fundit, Lajme – Gazeta, lajme, informacione, shqip, online
Latest News from Albania, Kosovo and World-Lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota-Politike, Analiza, Aktualitet, Ekonomi, Teknologji, Hulumtime, Kulture dhe Foto-Lajm
n/a 10.40 n/a 79.9K
8google.al
Google
Search the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what you're looking for.
42.34 6.50 10:06 114.9K
9filma24.ch
Access denied | filma24.ch used Cloudflare to restrict access
filma24.ch - adresa e vetme origjinale! shiko shkarko filma seriale me titra shqip! netflix, indian, hindi, turk, erotik, aksion!
30.01 5.79 05:56 116.8K
10syri.net
Syri | Lajmi i fundit
SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.
38.47 0.00 11:03 172K
11filma24.pro
Access denied | filma24.pro used Cloudflare to restrict access
35.86 5.47 05:27 99K
12balkanweb.com
Checking browser...
Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri, lajmi i fundit
29.49 0.00 32:11 91.1K
13filma24.ac
Access denied | filma24.ac used Cloudflare to restrict access
Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!
n/a 6.10 n/a 78.9K
14kohaditore.com
Just a moment...
Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
n/a 3.70 n/a 111.4K
15mosrri.com
The domain name mosrri.com is for sale
The domain name mosrri.com is for sale. Make an offer or buy it now at a set price.
n/a 0.00 n/a 82.3K
16instantlajme.com
Instant Lajme —
Instant Lajme —
n/a 2.25 n/a 167.6K
17shqiperiaime.al
Shqipëria Ime - Lajmet e Fundit Shqip
Lajmet e Fundit Shqip - SHQIPERIA IME kontribon per mbrojtjen dhe promovimin e vlerave kombëtare. Faqja e pare me emrin SHQIPERIA IME ne rrjetin Social si dhe ne Website.
Lajmet e Fundit Shqip. SHQIPERIA IME kontribon per mbrojtjen dhe promovimin e vlerave kombëtare. Faqja e pare me emrin SHQIPERIA IME ne rrjetin Social si dhe ne Website.
n/a 3.55 n/a 98.6K
18publialb.com
Te gjitha ne nje Faqe te Vetme. Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport.
Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport. Te gjitha ne nje Faqe te Vetme
n/a 1.81 n/a 189.3K
19top-channel.tv
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live
Top Channel është një televizion kombëtar privat, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Informacioni me i fresket dhe te gjitha programet e televizionit te cilat pasqyrohen minute pas minute ne www.top-channel.tv, e bejne ate destinacionin per te preferuar te shqiptareve ne internet.
43.24 0.00 20:25 74.1K
20lajmidites.com
Lajmi Dites,Lajmet e Fundit,Lajme Shqip,Lajmet Shqip,Shqip Lajme,Lajme Vip,Lajmet e Fundit Vip, LajmiDites.com
Lajmi Dites,Lajmet e Fundit,Lajme Shqip,Lajmet Shqip,Shqip Lajme,Lajme Vip,Lajmet e Fundit Vip, LajmiDites.com
n/a 2.26 n/a 118.8K
21vizionplus.al
Vizion Plus TV | Lajmet e fundit nga vendi dhe bota, Dancing with the Stars, Apartamenti 2XL, Al Pazar, By Pass, UEFA Europa League, A Show
Televizion satelitor kombetar shqiptar. News, Show, Reality, Entertainment
n/a 4.90 n/a 52.3K
22gazetaexpress.com
Gazeta Express - LAJMI I FUNDIT
LAJMI I FUNDIT
39.72 2.80 03:55 87.9K
23shqiptarja.com
Shqiptarja - Media më e besueshme
Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motit
34.32 3.40 35:21 64.4K
24gazetatribuna.com
Ballina - Gazeta Tribuna
Ballina - Gazeta Tribuna
n/a 4.10 n/a 48.8K
25lexoshqip.com
Lexoshqip Portal informativ - Lexo Shqip
Lexoshqip Portal informativ - Lexo Shqip
n/a 1.89 n/a 104K
26tryeza.org
Tryeza.org - Portal me receta gatimiTryeza.org | Portal me receta gatimi
Tryeza.org - Portal me receta gatimiTryeza.org | Portal me receta gatimi
n/a 3.30 n/a 59.2K
27lajmeshqip.com
Lajme Shqip | Lajme, Lajmet e fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Foto
Lajme, Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, vendi, rajoni dhe bota!
n/a 2.48 n/a 78.4K
28shqipetar.co.uk
Shqipetar.co.uk - Lajmet e fundit online nga vendi dhe bota
Shqipetar.co.uk - Lajmet e fundit online nga vendi dhe bota
n/a 1.50 n/a 124.2K
29vizionlajme.com
Vizion Lajme — Just another WordPress site
Just another WordPress site
n/a 1.85 n/a 96.6K
30portali24.com
Kryefaqja - Portali24
Portali më i vizituar...
n/a 1.51 n/a 113.9K
31bcreative.al
B | Creative is Creative Blog about Art and Graphic Design Inspiration
B | Creative, is a Creative blog based on Advertising, Fashion, Architecture, Tutorials and Design Inspiration. Now you can publish you Articles in the B | Social Category.
n/a 3.60 n/a 47.3K
32soleville.lv
n/a 4.10 n/a 41.4K
33president.al
n/a 4.10 n/a 41.4K
34hibernia.com
n/a 4.10 n/a 41.4K
35tiberias.org
n/a 4.10 n/a 41.4K
36bolddoll.com
n/a 4.10 n/a 41.4K
37joq-albania.com
JOQ Albania
Krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.
60.11 2.36 01:18 64.5K
38origjinale.al
Origjinale
Mirsvini tek Origjinale
n/a 1.47 n/a 95.6K
39fishmedia.info
Portali Fish Media
Portali Fish Media
n/a 2.31 n/a 59.7K
40lajme24ore.biz
lajme24ore.biz
lajme24ore.biz
n/a 1.50 n/a 86.8K
41lajmi.net
Search Results for “crypto watch|Bityard.com 258U Bonus” – Lajmi.net
Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia
n/a 3.09 n/a 41.9K
42tgcom24.it
TGCOM24 | News, Ultime Notizie, Video e Foto in tempo reale
Il quotidiano online di News Mediaset: cronaca, politica, esteri, economia, sport, spettacoli e televisione. Cultura, tecnologia, viaggi, salute e meteo
80.40 2.00 04:34 64.6K
43gazetaditore.com
Untitled Document
GazetaDitore.com është portal i pavarur në gjuhën shqipe, i themeluar në shkurt të vitit 2012. Me një laramani temash të ndryshme nga të gjitha sferat e jetës dhe dizajn atraktiv, GazetaDitore.com shumë shpejtë ka depërtuar në zemrat e shfrytëzuesve shqiptarë të internetit. Stafi i GazetaDitore.com punon 24 orë në ditë që të sjell gjithnjë lajmin e fundit, dhe pa anim.
n/a 2.63 n/a 45.8K
44short24.pw
Short24.pw - URL Shortener
n/a 2.30 n/a 51.3K
45bota-shqip.net
Bota Shqip
Just another WordPress site
n/a 2.53 n/a 46.3K
46lajmeonline.eu
lajmeonline.eu
LajmeOnline.EU delivers the latest breaking news and information on the latest top stories, weather, business, entertainment, politics, and more.
n/a 1.52 n/a 73.5K
47lajmeonline.me
Lajmeonline.me
Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Lajmeonline.me. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Lajmeonline.me is the site for Cash Advance.
n/a 1.63 n/a 55.7K
48lexolajm.net
n/a 1.77 n/a 44.9K
49origjinale.net
Origjinale | Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!
n/a 1.53 n/a 40.9K
50a1report.tv
A1 REPORT! | Faqja Kryesore
A1 REPORT! | Faqja Kryesore
n/a 1.09 n/a 44.9K